Model Kids
Вам потрібен компактний і сучасний електросамокат для Вашої дитини? Proove Model Kids передбачений для дітей від 5 до 12 років з можливістю регулювання висоти керма, а його вага становить всього 6 кг. Дана модель є найбільш безпечною, так як її максимальна швидкість складає всього 10 км / ч.
Детальніше
Електросамокати Proove Model Kids
Потужність 120W
Швидкість 10 км/г
Водонепроникність IP54
Запас ходу 10 км
Вага 5 кг
Режими швидкості 1
Допустиме навантаженнядо 50 кг
Рік виробництва2021
X-City Pro
Якщо вам важлива швидкість і мобільність електросамоката, а так само потрібно переміщатися на далекі дистанції, X-City PRO розвиває швидкість до 25 км / год і здатний проїхати до 40 км. Ідеально підходить для дальніх поїздок на роботу і навчання. Оснащений знімним акумулятором.
Детальніше
Електросамокати Proove X-city pro
Потужність 350W
Швидкість 25 км/г
Водонепроникність IP54
Запас ходу 40 км
Вага 15 кг
Режими швидкості 3
Допустиме навантаженнядо 100 кг
Рік виробництва2021
Ввімкнути звук

Нове покоління.
Міський електросамокат.

Дискретна батарея
Стильний дизайн
Висока потужність

Електросамокат – універсальний транспортний засіб для кожної людини

Електросамокат – остання успішна розробка для зручного і комфортного пересування по міських вулицях. Він відноситься до категорії персональних видів транспорту, і вже встиг отримати величезну популярність серед дітей і дорослих різного віку.

Наш магазин електросамокатів пропонує унікальну можливість придбати такий цінний виріб за доступною ціною.

Розмаїття представленого асортименту товарів за призначенням

Залежно від цільового призначення, можна вибрати такі моделі самокатів:

 1. Міські. Вони розраховані на їзду по традиційних урбаністичних поверхнях – асфальт, бруківка, бетон, тротуарна плитка. Характерні особливості пристрою – зменшена маса і невеличкі габарити.
 2. Позашляхові. Вони розроблені переважно для переміщення по пересіченій місцевості – ґрунт, пляж, бездоріжжя. По суті, така техніка - це електросамокат на великих колесах, який також відрізняється великим кліренсом та 2 гальмами.
 3. Спортивні. Вони відрізняються масивними габаритами цілісної рами і, одночасно з тим, малими колесами. Системи складання та амортизаторів в них не передбачено, проте, завдяки цьому, забезпечується істотний надлишок міцності. Подібні моделі використовуються для виконання різних трюків, участі в спортивних змаганнях.

Різновиди транспортних девайсів за типом двигуна

Сучасний самокат на акумуляторі може укомплектовуватися різними типами двигунів. В даному випадку, йдеться про ланцюгові системи і механізми «мотор-колесо».

Перший варіант є традиційним, оскільки спочатку він входив до конструкції велосипеда. Трансляція крутильного моменту здійснюється за допомогою сталевого ланцюга. При цьому, простота механізму здатна забезпечувати високу продуктивність.

Другий підвид відноситься до категорії сучасних. Двигун фіксується безпосередньо на корпусі колеса. Залежно від модифікації самоката, він може розташовуватися всередині одного або обох коліс. Популярність конструкції обумовлена підвищеною ефективністю, зниженням маси техніки та створенням привабливого дизайну.

У нашій компанії здійснюється продаж електросамокатів в Києві, Одесі та інших містах України всіх модифікацій, щоб можна було задовольнити бажання та потреби кожного клієнта.

Ключові технічні параметри пристрою

Наша компанія пропонує виключно функціональні та надійні мобільні засоби пересування даного типу. Але, одночасно з тим, кожен електросамокат Proove має наступні характеристики:

 1. Швидкість. Максимальний розгін становить, в залежності від обраної моделі, від 25 до 32 км/год, що відповідає нормам та вимогам, вказаним у ПДР (залежить від конкретної моделі пристрою).
 2. Висока маневреність. Апарат чітко відгукується на поворотні рухи керма, реагує на прискорення та гальмування.
 3. Ємність АКБ. Запас вільного ходу на одному заряді акумулятора, спираючись на характеристики різних моделей, від 25 до 45 км.

Тісна співпраця з кращими світовими виробниками такої техніки дозволяє запропонувати міцні і зносостійкі версії апаратів. І хоча, сучасний ринок рясніє бюджетними варіаціями, ми готові довести неймовірну вигоду від покупки самокатів на електроприводі саме у нас.

Розрахунок вигоди переходу на екологічний вид транспорту

Щоб відчути помітну вигоду, необхідно порівняти дані по витратам електроенергії, продуктивності та іншим характеристикам самоката і мопеда. За основу візьмемо наступні числові значення:

 • вартість електроенергії в Україні – 1,68 грн./кВт, а бензину – 25 грн./л;
 • максимальна дальність їзди на 1 заряді – 25-45 км (для повної зарядки АКБ вистачить 8 – 10 кВт), для мопеда – 3 л палива на 100 км.

Тепер проводимо розрахунок. Електричний самокат витрачає на 1 заряд 13,44 грн. (1,68*8), у той час, як мопед на ту ж відстань – 37,50 грн. (25*1,5).

Підсумкова економія екологічно безпечного виду транспорту по його обслуговуванню перевищує 68%, в порівнянні з бензиновим.

Додатково, на користь такого транспорту можна віднести 3 фактори зручності його експлуатації:

 • немає необхідності отримувати водійське посвідчення, щоб керувати ним;
 • простота паркування навіть в умовах обмеженого простору;
 • наявність вільного ходу, що дозволяє керувати цим пересувним засобом навіть при розрядженій батареї.

Такі цифри доводять раціональність та вигоду переходу на електросамокат для бездоріжжя або міста, який можна вибрати за власними вимогам у каталозі нашого інтернет-магазину. До того ж, він зможе прослужити не менш, ніж 10 років, тому таке придбання, по праву, можна назвати вигідною інвестицією.

5 причин звернутися до компанії Proove H2

Замовити електросамокат у нас варто, оскільки ми пропонуємо:

 1. Продукцію високої якості. Всі представлені в каталозі вироби мають сертифікати якості, і виготовляються виключно з міцних та довговічних матеріалів.
 2. Найширший асортимент, що дозволяє без зусиль підібрати версії для будь-якого віку та умов використання. Це означає, що можна придбати електросамокат для дорослих, дітей, підлітків та ін.
 3. Високий обслуговуючий сервіс. Робота компанії продумана до дрібниць, тому, фахівці готові забезпечити консультативну допомогу у виборі, оперативно оформити заявку, надати зручний спосіб оплати і організувати доставку товару в будь-який регіон України.
 4. Відчути вдале співвідношення ціни і якості. Ціна електросамоката якісної збірки не може бути низькою. В іншому випадку, ви купуєте недовговічний аналог. У нас ризики придбати неякісний товар зведені до нуля. Переконатися в цьому можна, ознайомившись з відгуками споживачів.
 5. Гарантію від виробника. Вона вбереже від вад і поломок під час експлуатації девайсу.

Як ми працюємо

Купити електричний самокат можна в Києві, Одесі та будь-якому іншому куточку країни, заповнивши онлайн-форму на сайті магазина, або зателефонувавши за вказаними номерами.

Після обробки заявки менеджер компанії зателефонує для уточнення деталей щодо ціні та способу доставки, яка здійснюється провідними транспортними службами. Після отримання товару покупець оглядає його на предмет цілісності. Якщо все влаштовує – проводиться повна оплата за замовлення і перевезення.

Як бачите, процес звернення простий і зрозумілий. Дозвольте собі купити електросамокат високої якості, щоб повною мірою насолодитися потужною і швидкою їздою.