Місія.

  • Компанія Proove - це молода і сучасна команда, метою якої є-розробка, виробництво і популірізація малогабаритних екологічно чистих транспортних засобів для комфортного пересування в городский умовах.

    В наш час основною причиною забруднення повітря в місті є викид автомобільних вихлопних газів, які постійно надають згубний вплив на здоров'я людини і навколишнє середовище. Автомобілів з кожним роком все більше, дефіцит міської вулично-дорожньої мережі призводить до того, що значна кількість автомобілів постійно перебуває в пробках, осообенно це проблематично в

  • містах і мегаполісах. Але саме шкідливий вплив пробок - це стрес, чим більше часу ми проводимо в пробках, тим нижче у нас показники здоров'я і щастя. Щоб виключити постійні стреси, бути здоровими, вести активний спосіб життя і захистити навколишнє середовище ми пропонуючи вам зробити вибір на користь нашого електро-транспорту.

    Proove - це доступний, економічний, мобільний, простий в управлінні транспорт, який володіє індивідуальним дизайном і топовими характеристиками. Ну а поки ви визначаєтесь з відповідною для вас моделлю ми продовжуємо вдосконалити наш транспорт для Вас.