Доставка і оплата

                        Доставка й оплата

Доставка електротранспорту Proove, аксесуарів і комплектуючих у кур'єрську службу "Нова пошта" здійснюється в день вашого замовлення, якщо ви зробили його до 14.00, відправлення здійснюються з понеділка по п'ятницю.

 

Після відправки ви отримаєте повідомлення з номером накладної та всією додатковою інформацією на ваше замовлення, так само ви можете відстежувати статус вашої доставки на сайті або в додатку «Нова пошта».

Перед відправкою ми проводимо повний огляд, тест всіх функцій і налаштувань електротранспорту і доставляємо вам його з зарядженим акумулятором, щоб ви могли за 2-3 хвилини перевірити вашу покупку у повній мірі.

При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" у присутності співробітника.

У разі недостачі товару або комплектуючих необхідно скласти акт невідповідності.

Якщо упаковка пошкоджена або на товарі  виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта".

 

Доставка електротранспорту Proove безкоштовна.

 

                                                                ОПЛАТА

 

Доступні способи оплати:

- післяплата при отриманні товару - комісія складе 20 грн. + 2% від суми замовлення;

- оплата замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard через платіжну систему LiqPay - комісія складе 0% від суми замовлення;

- так само ви можете придбати електротранспорт Proove в оплату частинами через Monobank або ПриватБанк, розбивши вартість замовлення на 4 платежі.